REALIZACE

Zobrazuji 10 záznamů z 40.

Zobrazit další (30)

ROZKLÁDACÍ JÍDELNÍ STŮL ELICA, ŽIDLE ELICA S ČALOUNĚNÝM SEDÁKEM LÁTKOU AMALIA C71. DUB - PŘÍRODNÍ, LAK. PRAHA.

Dlouho jsme hledali kvalitní rozkládací stůl nestandardních rozměrů. Firma Kaplan nás oslovila svým sortimentem a flexibilitou, nesmírně jsme ocenili i osobní jednání u výrobce. Dodávka proběhla k naprosté spokojenosti a stůl i židle z řady Elica jsou vskutku v každodenním nasazení. Jsme opravdu spokojeni, provedení je prvotřídní.

Žáčkovi, Praha

Židle Elica a židle Ancora s čalouněným sedákem látkou Dublin 48. Dub - Přírodní, Olej. Byt, Praha.

Se židlemi jsme nadmíru spokojeni!

rodina Pribišových, Praha

STŮL EDITA, ŽIDLE ARCA COMFORT A VYBAVENÍ CELÉHO OBÝVACÍHO POKOJE. RODINNÝ DŮM, LÍPA NAD ORLICÍ.

Firma Kaplan nábytek nám ve spolupráci s paní architektkou realizovala vybavení našeho obývacího pokoje.

P. Charvátová, Lípa nad Orlicí

Židle Elica s čalouněným sedákem sametovou látkou George Lichen 604. Dub - Přírodní, Olej.

Už se u nás zabydlela čalouněná židle Elica od Kaplan nábytek. Eamesové i Jean Prouve se s ní kamarádí. Budu z ní sledovat online kulturu, dělat porady, bavit se s kamarády přes Skype.

Ředitelka Designbloku Jana Zielinski

STŮL GATTA, LAVICE GATTA A ŽIDLE GATTA. DUB - BĚLENÝ. RODINNÝ DŮM, ŘEVNICE.

U Vaší firmy jsme si pořídili krásný jídelní set, který plně odpovídá našim představám. Mohli jsme si vybrat dřevinu, odstín a také čalounění. Určitě budeme Vaší firmu doporučovat dál.

rodina Hertlových, Řevnice

Rozkládací stůl Edita Nano s nanodeskou Grigio Bromo 0724 a židle Ancora s čalouněným sedákem. Dub - Přírodní, Lak. Rodinný dům, Ústecký kraj.

Dávám 5 hvězdiček

zákazník, Ústecký kraj

Jídelní set Gatta s celodřevěnou lavicí bez opěradla. Dub - Přírodní, Olej. Rodinný dům, Ostrava.

Sme veľmi radi, že nám Vaša firma vyšla v ústrety v špecifickom riešení lavice. Nábytok je krásny. Ďakujeme.

Matějkovi, Ostrava

Jídelní set Edita. Dub - Moření dle vzorku, Lak. Rodinný dům, Bílovice nad Svitavou.

S nábytkem od firmy Kaplan nábytek jsme se poprvé setkali u známých již před několika lety. Když jsme s odstupem času sháněli tvarově jednoduchý pevný a prostorný stůl do naší nové domácnosti, byl to nelehký úkol. Vzpomněli jsme si však, že už jsme jeden takový viděli. Stůl Edita přesně splňoval naše požadavky. Nebyli jsme si však jisti židlemi. Při osobní návštěvě v Orličkách jsme si jich vyzkoušeli několik, a nakonec se rozhodli pro židle ze stejné série. Zvítězila pohodlnost při sezení, tvarová jednoduchost a také lehkost manipulace. Zbývalo vybrat odstín moření. Nemohli jsme se rozhodnout mezi světlejším a tmavším vzorkem. V tomto nám paní Kaplanová vyšla vstříc, když nám nabídla namíchání odstínu na zakázku. Tento individuální přístup jsme velmi ocenili a nakonec můžeme prohlásit, že se naše volba vyplatila. Stůl i židle vypadají skvěle a každý den nám dělají radost!

rodina Fenclových, Bílovice nad Svitavou

Rozkládací stůl Libra, židle Arca Comfort. Dub - Přírodní, Lak. Rodinný dům, Červená Voda.

Rozkládací stůl Libra na míru a židle Comfort v bílé snadnočistitelné látce jsou velice kvalitní. Nábytek máme přes rok a všichni ho obdivují. Kaplan nábytek doporučujeme všem, kteří hledají špičkový moderní nábytek.

David Halasz, Červená Voda

Jídelní set Arca s rozkládacím stolem. Dub - Přírodní, Olej. Byt, Praha.

Velmi kvalitně provedený stůl a židle, krásný, pohodlný design a promyšlený rozkládací mechanismus, který se velmi jednoduše ovládá. Individuální přístup k zákazníkovi, ve všem nám vyšli vstříc, termín dodání platil, stůl, židle a desku na pracovní stůl (téměř 3 m!) nám vynesli do 8. patra. Určitě doporučujeme, plánujeme si od této firmy ještě něco v budoucnu pořídit.

rodina Lesákových, Praha

Zobrazuji 10 záznamů z 40.

Zobrazit další (30)