REALIZACE

Zobrazuji 10 záznamů z 24.

Zobrazit další realizace (14)

Rozkládací stůl Gatta, židle s madlem a polokřesla Gatta. Dub - Středomořský, Lak. Rodinný dům, Zlínsko.

S manželkou jsme relativně dlouho hledali jídelní stůl a židle do naší nové jídelny. Naší důležitou podmínkou bylo, aby stůl byl rozkládací a nezabíral velkou plochu jídelny v době, kdy jsme doma jen sami dva. Ale v okamžiku, kdy se sejde naše velká rodina, tak k němu musíme usadit až 12 osob. Na internetu jsme nakonec našli firmu „Kaplan nábytek“, kde nás zaujaly jak praktické rozkládací stoly Gatta, které na první pohled vůbec nevypadaly jako rozkládací a k tomu židle stejné designové řady. Rozhodli jsme se, že nejdůležitější kus nábytku v rodině se dá zodpovědně koupit pouze při osobním vyzkoušení. Při jednání přímo ve výrobě jsme se přesvědčili, že jsme našli přesně to, co jsme hledali. Stůl i při maximálním roztažení na 2,6 m je pevný, tuhý a neviklá se. To, co jsme u firmy Kaplan viděli a zažili, se dá shrnout těmito slovy: Plná důvěra majitelům, plná důvěra v kvalitu, profesionalita, solidnost a opravdovost, všechno otevřeně a „na rovinu“. Kdo hledá něco podobného, můžeme jen doporučit.

Manželé Magda a Milan, Zlínsko

Rozkládací stůl Real, židle Edita a konferenční stolek Edita Cristallo. Dub - Bělený, Lak. Byt, Praha.

Za nás velká spokojenost - jídelní set a konferenční stolek na míru naplnili naši představu. Kulatý stůl na jedné noze zabere méně prostoru jako kulatý na čtyřech :-) Pro rodinné události lze využít rozložení jídelního stolu do prostoru. Mile nás překvapilo i jednání při dodávce zboží a instalaci nábytku. Děkujeme. Spokojeni klienti z Prahy.

zákazníci, Praha

Rozkládací stůl Gatta, židle Venus. Dub - Přírodní, Lak. Rodinný dům, Nitra.

Sme vysoko spokojní.

A. Šmehilová, Nitra

STŮL ASPECTA A ŽIDLE ARCA CELODŘEVĚNÉ. DUB - PŘÍRODNÍ. BYT, PRAHA.

Kaplan nábytek vyrábí stoly a židle, které se nám moc líbí. Tento set není prvním v naší rodině. Posledně si nás na veletrhu v Praze získal jednoznačně stůl Aspecta. Máme radost, že jsme si ho i se židlemi objednali a již se ze setu můžeme těšit. Vaše firma je pro nás v nábytku číslo 1.

Blahákovi, Praha

STŮL EDITA CRISTALLO A ŽIDLE EDITA. BUK - BĚLENÝ. BYT, MLADÁ BOLESLAV.

Výrobky Vaší firmy jsou kvalitní a krásné. Děkujeme za výborný přístup!

M. Dvořák, Mladá Boleslav

POLOKŘESLO GATTA A ŽIDLE GATTA. DUB - PŘÍRODNÍ. BYT, BRATISLAVA.

Pri výbere stoličiek do nášho nového bytu hrala dôležitú úlohu kvalita a originalita. Kresielko Gatta a stoličky s originálnymi úchytmi nás na veľtrhu okamžite upútali. Do bytu sa nám výborne hodia.

R. Fábry, Bratislava

STŮL LIBRA, ŽIDLE EDITA. OŘECH AMERICKÝ - PŘÍRODNÍ. BYT, PRAHA.

Naší rodině se Vaše výrobky moc líbí. I proto jsme se rozhodli objednat si stůl a židle u Vás. Jsme s Vaší firmou velice spokojeni. Stůl a židle jste přivezli a rozbalili. Vše proběhlo bez nejmenšího zaváhání. Děkujeme.

rodina Liehmanových, Praha

STŮL GATTA, LAVICE GATTA A ŽIDLE GATTA. DUB - BĚLENÝ. RODINNÝ DŮM, ŘEVNICE.

U Vaší firmy jsme si pořídili krásný jídelní set, který plně odpovídá našim představám. Mohli jsme si vybrat dřevinu, odstín a také čalounění. Určitě budeme Vaší firmu doporučovat dál.

rodina Hertlových, Řevnice

STŮL LIBRA, ŽIDLE VENGE. DUB - BĚLENÝ. RODINNÝ DŮM, POTŠTEJN.

Jsme velice spokojeni s výrobky Vaší firmy a s vstřícným přístupem k zákazníkům. Jedna z mála českým firem, které jsou tak profesionální.

M. Pleva, Potštejn

STŮL GATTA, ŽIDLE ARCA. DUB - TABÁK. RODINNÝ DŮM, BIELY KOSTOL.

Veľmi pekne ďakujem za ústretovosť. Váš stôl má veľký úspech a je skutočne veľmi pekný. Som rada, že sme na výstave natrafili na Váš stánok.

A. Juráková, Biely Kostol

Zobrazuji 10 záznamů z 24.

Zobrazit další realizace (14)