REALIZACE

Zobrazuji 10 záznamů z 37.

Zobrazit další (27)

STŮL EDITA, ŽIDLE ARCA COMFORT A VYBAVENÍ CELÉHO OBÝVACÍHO POKOJE. RODINNÝ DŮM, LÍPA NAD ORLICÍ.

Firma Kaplan nábytek nám ve spolupráci s paní architektkou realizovala vybavení našeho obývacího pokoje.

P. Charvátová, Lípa nad Orlicí

STŮL GATTA, LAVICE GATTA A ŽIDLE GATTA. DUB - BĚLENÝ. RODINNÝ DŮM, ŘEVNICE.

U Vaší firmy jsme si pořídili krásný jídelní set, který plně odpovídá našim představám. Mohli jsme si vybrat dřevinu, odstín a také čalounění. Určitě budeme Vaší firmu doporučovat dál.

rodina Hertlových, Řevnice

Rozkladací stůl Edita Nano s nanodeskou Grigio Bromo 0724 a židle Ancora s čalouněným sedákem. Dub - Přírodní, Lak. Rodinný dům, Ústecký kraj.

Dávám 5 hvězdiček

zákazník, Ústecký kraj

Jídelní set Gatta s celodřevěnou lavicí bez opěradla. Dub - Přírodní, Olej. Rodinný dům, Ostrava.

Sme veľmi radi, že nám Vaša firma vyšla v ústrety v špecifickom riešení lavice. Nábytok je krásny. Ďakujeme.

Matějkovi, Ostrava

Jídelní set Edita. Dub - Moření dle vzorku, Lak. Rodinný dům, Bílovice nad Svitavou.

S nábytkem od firmy Kaplan nábytek jsme se poprvé setkali u známých již před několika lety. Když jsme s odstupem času sháněli tvarově jednoduchý pevný a prostorný stůl do naší nové domácnosti, byl to nelehký úkol. Vzpomněli jsme si však, že už jsme jeden takový viděli. Stůl Edita přesně splňoval naše požadavky. Nebyli jsme si však jisti židlemi. Při osobní návštěvě v Orličkách jsme si jich vyzkoušeli několik, a nakonec se rozhodli pro židle ze stejné série. Zvítězila pohodlnost při sezení, tvarová jednoduchost a také lehkost manipulace. Zbývalo vybrat odstín moření. Nemohli jsme se rozhodnout mezi světlejším a tmavším vzorkem. V tomto nám paní Kaplanová vyšla vstříc, když nám nabídla namíchání odstínu na zakázku. Tento individuální přístup jsme velmi ocenili a nakonec můžeme prohlásit, že se naše volba vyplatila. Stůl i židle vypadají skvěle a každý den nám dělají radost!

rodina Fenclových, Bílovice nad Svitavou

Rozkládací stůl Libra, židle Arca Comfort. Dub - Přírodní, Lak. Rodinný dům, Červená Voda.

Rozkládací stůl Libra na míru a židle Comfort v bílé snadnočistitelné látce jsou velice kvalitní. Nábytek máme přes rok a všichni ho obdivují. Kaplan nábytek doporučujeme všem, kteří hledají špičkový moderní nábytek.

David Halasz, Červená Voda

Jídelní set Arca s rozkládacím stolem. Dub - Přírodní, Olej. Byt, Praha.

Velmi kvalitně provedený stůl a židle, krásný, pohodlný design a promyšlený rozkládací mechanismus, který se velmi jednoduše ovládá. Individuální přístup k zákazníkovi, ve všem nám vyšli vstříc, termín dodání platil, stůl, židle a desku na pracovní stůl (téměř 3 m!) nám vynesli do 8. patra. Určitě doporučujeme, plánujeme si od této firmy ještě něco v budoucnu pořídit.

rodina Lesákových, Praha

Stůl Libra a židle Ancora s čalouněným sedákem. Dub - Přírodní, Lak. Rodinný dům, Zákamenné.

Dobrý večer, dlho sme rozmýšľali, aký jedálenský stôl si vyberieme do nášho rodinného domčeka. Keď sme sa vybrali inšpirovať na výstavu do Nitry, netrvalo dlho a bolo rozhodnuté... Pôvodný plán bol masívny stôl, tri stoličky, lavica pod okno... Po viacerých pre a proti sme sa rozhodli pre konečný výsledok /viď foto/, s ktorým sme veľmi spokojní. Ďakujeme celej firme a dúfame, že bude dlho slúžiť a my naďalej budeme počúvať chvály od všetkých návštev na náš krásny jedálenský set. "Kvalita, na ktorú sa oplatilo čakať. ;-)"

rodina Bystričanových, Zákamenné

Jídelní set Gatta a konferenční stolek Gatta s policí. Dub - Přírodní, Lak. Rodinný dům, Hradec Králové.

Dobrý večer. Děkujeme za doručení námi objednaného stolu, konferenčního stolu a židlí Gatta. Nábytek je krásný a všichni nám ho tu okukuji. Ještě jednou děkujeme.

Baudyšovi, Hradec Králové

Jídelní set Gatta. Dub - Přírodní, Olej. Rodinný dům, Praha.

... tam, kde se nyní nejraději setkáváme. Kaplanovi, děkujeme za zpříjemnění pohody domova krásným řemeslným výrobkem. Obersteinovi

rodina Obersteinových, Praha

Zobrazuji 10 záznamů z 37.

Zobrazit další (27)