REALIZÁCIE

Showing 10 records of 41.

Zobraziť ďalšie (31)

ROZKLADACÍ JEDÁLENSKÝ STÔL ELICA, STOLIČKY ELICA S ČALÚNENÝM SEDADLOM LÁTKOU AMALIA C71. DUB - PRÍRODNÝ, LAK. PRAHA.

Dlouho jsme hledali kvalitní rozkládací stůl nestandardních rozměrů. Firma Kaplan nás oslovila svým sortimentem a flexibilitou, nesmírně jsme ocenili i osobní jednání u výrobce. Dodávka proběhla k naprosté spokojenosti a stůl i židle z řady Elica jsou vskutku v každodenním nasazení. Jsme opravdu spokojeni, provedení je prvotřídní.

Žáčkovci, Praha

Stoličky Elica a stoličky Ancora s čalúneným sedadlom látkou Dublin 48. Dub - Prírodný, Olej. Byt, Praha.

Se židlemi jsme nadmíru spokojeni!

rodina Pribišovcov, Praha

STÔL EDITA, STOLIČKY ARCA COMFORT A ZARIADENIE CELEJ OBÝVACEJ IZBY. RODINNÝ DOM, LÍPA NAD ORLICÍ.

Firma Kaplan nábytek nám ve spolupráci s paní architektkou realizovala vybavení našeho obývacího pokoje.

P. Charvátová, Lípa nad Orlicí

Stolička Elica s čalúneným sedadlom semišovou látkou George Lichen 604. Dub - Prírodný, Olej.

Už se u nás zabydlela čalouněná židle Elica od Kaplan nábytek. Eamesové i Jean Prouve se s ní kamarádí. Budu z ní sledovat online kulturu, dělat porady, bavit se s kamarády přes Skype.

Riaditeľka Designbloku Jana Zielinski

STÔL GATTA, LAVICA GATTA A STOLIČKY GATTA. DUB - BIELENÝ. RODINNÝ DOM, ŘEVNICE.

U Vaší firmy jsme si pořídili krásný jídelní set, který plně odpovídá našim představám. Mohli jsme si vybrat dřevinu, odstín a také čalounění. Určitě budeme Vaší firmu doporučovat dál.

rodina Hertlovcov, Řevnice

Rozkladací stôl Edita Nano s nanodoskou Grigio Bromo 0724 a stoličky Ancora s čalúneným sedadlom. Dub - Prírodný, Lak. Rodinný dom, Úsťanský kraj.

Dávám 5 hvězdiček

zákazník, Úsťanský kraj

Jedálenský set Gatta s celodrevenou lavicou bez operadla. Dub - Prírodný, Olej. Rodinný dom, Ostrava.

Sme veľmi radi, že nám Vaša firma vyšla v ústrety v špecifickom riešení lavice. Nábytok je krásny. Ďakujeme.

Matějkovci, Ostrava

Jedálenský set Edita s rozkladacím stolom. Dub - Morenie podľa vzorky, Lak. Rodinný dom, Bílovice nad Svitavou.

S nábytkem od firmy Kaplan nábytek jsme se poprvé setkali u známých již před několika lety. Když jsme s odstupem času sháněli tvarově jednoduchý pevný a prostorný stůl do naší nové domácnosti, byl to nelehký úkol. Vzpomněli jsme si však, že už jsme jeden takový viděli. Stůl Edita přesně splňoval naše požadavky. Nebyli jsme si však jisti židlemi. Při osobní návštěvě v Orličkách jsme si jich vyzkoušeli několik, a nakonec se rozhodli pro židle ze stejné série. Zvítězila pohodlnost při sezení, tvarová jednoduchost a také lehkost manipulace. Zbývalo vybrat odstín moření. Nemohli jsme se rozhodnout mezi světlejším a tmavším vzorkem. V tomto nám paní Kaplanová vyšla vstříc, když nám nabídla namíchání odstínu na zakázku. Tento individuální přístup jsme velmi ocenili a nakonec můžeme prohlásit, že se naše volba vyplatila. Stůl i židle vypadají skvěle a každý den nám dělají radost!

rodina Fenclovcov, Bílovice nad Svitavou

JEDÁLENSKÝ STÔL GATTA, LAVICA GATTA CELOČALÚNENÁ, STOLIČKA ELICA SO SEDADLOM ČALÚNENÝM LÁTKOU THOR. JADROVÝ BUK - PRÍRODNÝ. LAK, BRATISLAVA.

Veľmi dlho sme snívali o nábytku od spoločnosti Kaplan nábytek s.r.o.. Čisté línie, jednoduchosť, no zároveň genialita, precízne spracovanie... maximálne profesionálny, ale aj milý, ľudský prístup, ochota vyhovieť našim požiadavkám, to všetko v nás iba umocnilo pocit, že sme sa rozhodli správne. Jedálenský stôl, lavica Gatta a stoličky Elica sú už súčasťou našich životov. Nesmierne sa tešíme! Na detailoch záleží! A firma Kaplan nábytek s.r.o. to vie. Dokonale! Ďakujeme!

rodina Ivanovcov, Bratislava

Rozkladací stôl Libra, stoličky Arca Comfort. Dub - Prírodný, Lak. Rodinný dom, Červená Voda.

Rozkládací stůl Libra na míru a židle Comfort v bílé snadnočistitelné látce jsou velice kvalitní. Nábytek máme přes rok a všichni ho obdivují. Kaplan nábytek doporučujeme všem, kteří hledají špičkový moderní nábytek.

David Halasz, Červená Voda

Showing 10 records of 41.

Zobraziť ďalšie (31)