REALIZÁCIE

Showing 10 records of 37.

Zobraziť ďalšie (27)

Židle Arca a židle Arca Comfort v koži. Dub - Čerešňa, Lak. Rodinný dom, Karlovarský kraj.

Krásné dřevěné židle v kombinaci s kůží, se zajimavým designem, vyborně se udržují. Jsme moc spokojeni.

Radošovci, Karlovarský kraj

Rozkladací stôl Edita Nano s nanodoskou Grigio Bromo 0724 a stoličky Ancora s čalúneným sedadlom. Dub - Prírodný, Lak. Rodinný dom, Úsťanský kraj.

Dávám 5 hvězdiček

zákazník, Úsťanský kraj

Jedálenský set Edita s rozkladacím stolom. Dub - Morenie podľa vzorky, Lak. Rodinný dom, Bílovice nad Svitavou.

S nábytkem od firmy Kaplan nábytek jsme se poprvé setkali u známých již před několika lety. Když jsme s odstupem času sháněli tvarově jednoduchý pevný a prostorný stůl do naší nové domácnosti, byl to nelehký úkol. Vzpomněli jsme si však, že už jsme jeden takový viděli. Stůl Edita přesně splňoval naše požadavky. Nebyli jsme si však jisti židlemi. Při osobní návštěvě v Orličkách jsme si jich vyzkoušeli několik, a nakonec se rozhodli pro židle ze stejné série. Zvítězila pohodlnost při sezení, tvarová jednoduchost a také lehkost manipulace. Zbývalo vybrat odstín moření. Nemohli jsme se rozhodnout mezi světlejším a tmavším vzorkem. V tomto nám paní Kaplanová vyšla vstříc, když nám nabídla namíchání odstínu na zakázku. Tento individuální přístup jsme velmi ocenili a nakonec můžeme prohlásit, že se naše volba vyplatila. Stůl i židle vypadají skvěle a každý den nám dělají radost!

rodina Fenclovcov, Bílovice nad Svitavou

Jedálenský set Arca s rozkladacím stolom. Dub - Prírodný, Olej. Byt, Praha.

Velmi kvalitně provedený stůl a židle, krásný, pohodlný design a promyšlený rozkládací mechanismus, který se velmi jednoduše ovládá. Individuální přístup k zákazníkovi, ve všem nám vyšli vstříc, termín dodání platil, stůl, židle a desku na pracovní stůl (téměř 3 m!) nám vynesli do 8. patra. Určitě doporučujeme, plánujeme si od této firmy ještě něco v budoucnu pořídit.

rodina Lesákovcov, Praha

Jedálenský set Gatta s celodrevenou lavicou bez operadla. Dub - Prírodný, Olej. Rodinný dom, Ostrava.

Sme veľmi radi, že nám Vaša firma vyšla v ústrety v špecifickom riešení lavice. Nábytok je krásny. Ďakujeme.

Matějkovci, Ostrava

Stôl Libra a stoličky Ancora s čalúneným sedadlom. Dub - Prírodný, Lak. Rodinný dom, Zákamenné.

Dobrý večer, dlho sme rozmýšľali, aký jedálenský stôl si vyberieme do nášho rodinného domčeka. Keď sme sa vybrali inšpirovať na výstavu do Nitry, netrvalo dlho a bolo rozhodnuté... Pôvodný plán bol masívny stôl, tri stoličky, lavica pod okno... Po viacerých pre a proti sme sa rozhodli pre konečný výsledok /viď foto/, s ktorým sme veľmi spokojní. Ďakujeme celej firme a dúfame, že bude dlho slúžiť a my naďalej budeme počúvať chvály od všetkých návštev na náš krásny jedálenský set. "Kvalita, na ktorú sa oplatilo čakať. ;-)"

rodina Bystričanovcov, Zákamenné

Jedálenský set Gatta a konferenčný stolík Gatta s poličkou. Dub - Prírodný, Lak. Rodinný dom, Hradec Králové.

Dobrý večer. Děkujeme za doručení námi objednaného stolu, konferenčního stolu a židlí Gatta. Nábytek je krásný a všichni nám ho tu okukuji. Ještě jednou děkujeme.

Baudyšovci, Hradec Králové

Rozkladací stôl Libra, stoličky Arca Comfort. Dub - Prírodný, Lak. Rodinný dom, Červená Voda.

Rozkládací stůl Libra na míru a židle Comfort v bílé snadnočistitelné látce jsou velice kvalitní. Nábytek máme přes rok a všichni ho obdivují. Kaplan nábytek doporučujeme všem, kteří hledají špičkový moderní nábytek.

David Halasz, Červená Voda

Jedálenský set Gatta. Dub - Prírodný, Olej. Rodinný dom, Praha.

... tam, kde se nyní nejraději setkáváme. Kaplanovi, děkujeme za zpříjemnění pohody domova krásným řemeslným výrobkem. Obersteinovi

rodina Obersteinovcov, Praha

Rozkladací stôl Edita Cristallo, stolička Gatta celočalúnená s úchytom. Dub - Stredomorský, Olej. Rodinný dom, Praha.

Velice děkujeme panu Kaplanovi a všem ve výrobním procesu, že byli ochotni barvu dřeva namořit do podobného tónu, jako je podlaha. Výsledkem jsme byli příjemně překvapeni a dnes si užíváme rozkládacího stolu s početnou rodinou.

zákazníci, Praha

Showing 10 records of 37.

Zobraziť ďalšie (27)