NOVINKY

Elica opět slaví!

19. 2. 2021

Rozkládací stůl a židle Elica byly nominovány na cenu EDIDA 2021 v kategorii Nábytek.

Nominace na cenu Czech Grand Design - Výrobce roku

28. 1. 2021

Byli jsme nominováni na cenu v prestižní soutěži Czech Grand Design v kategorii Výrobce roku.

Kaplan nábytek na Designbloku 2020

17. 9. 2020

Letos v říjnu budeme mít premiéru na Designbloku.

Jak nejlépe pečovat o nábytek čalouněný kůží?

23. 7. 2020

Proč je právě přírodní kůže vhodná na nábytek? Je příjemná, měkká, pružná a hebká na dotek, má mimořádně dlouhou životnost, lehce se očistí od prachu, takže je vhodná i pro alergiky, snadno se čistí a při správné údržbě se s věkem zlepšují její vlastnosti. O tom, jak snadno přírodní kůži na čalouněném nábytku udržovat, si přečtete v následujících řádcích.

Nový rozkládací stůl a židle Elica

23. 4. 2020

Přečtěte si o tom, jak nás víc než 85 let rodinné tradice, vytrvalé práce a vývoje několika předchozích typů židlí a rozkládacích stolů přivedlo až do roku 2020, kdy přicházíme s jídelním setem se zcela novým a neopakovatelným designem.

Virtuální veletrh nábytku

11. 3. 2020

Veletrh FOR INTERIOR v Praze, na kterém jsme Vám chtěli představit naše novinky i stálice v našem sortimentu, je bohužel zrušený. O možnost vidět naše výrobky na vlastní oči, vyzkoušet je a získat výstavní slevu, ale nepřijdete. 

Od 14. 3. do 29. 3.2020 jsme pro vás připravili virtuální veletrh i se slevami, které se vztahují na všechny objednávky z celé České republiky.

ELICA - náš nový rozkládací stůl!

2. 3. 2020

První fotografie celého stolu najdete na našem INSTAGRAMU.

Jak nejlépe pečovat o dřevěný nábytek?

20. 2. 2020
Máte doma kvalitní dřevěný nábytek a nevíte, jaké čisticí prostředky použít? Máme pro vás několik rad. V naší nabídce také najdete čisticí a údržbové spreje na lakované i olejované povrchy.

Časopis SaB právě teď na stáncích

9. 2. 2020

Zajímá Vás, jaké výrobky vznikají v rodinné firmě Kaplan nábytek? To a mnohem víc se dočtete v článku Nábytok z masívu je vrcholom remesla v časopise SaB – Stavebníctvo a bývanie.

Nové vratné obaly pro naše židle

19. 12. 2019

Nemáme rádi jednorázové obaly, proto naše židle doručujeme zabalené v obalech, které na místě sundáme, odvezeme je a použijeme znovu. Vy nebudete muset nosit jednorázové obaly do popelnice a my budeme mít lepší pocit, že jsme nezatížili přírodu. Ekologie je v první řadě o tom pro věci najít co nejvíce využití a prodloužit jejich životnost na maximum.