KONFERENČNÍ STOLKY

K vaší sedací soupravě do obývacího pokoje si můžete vybrat z široké nabídky moderních konferenčních stolků z masivu. Naše designové konferenční stolky s policí i bez mají stejně pevnou konstrukci jako naše stoly. Rozměr, dřevinu a tón moření si zvolte podle vašich představ.


Konferenční stolek z přírodního dřeva je ta nejlepší volba.

Stejně jako jídelní stoly, i konferenční stolky vyrábíme ze tří druhů dřevin: bukdubamerický ořech. Bukové a dubové konferenční stolky jsou nejtvrdší a nejodolnější. Konferenční stolek z ořechu bude vynikat svou unikátní kresbou a barvou. Dřevo na naše konferenční stolky z buku a z dubu pochází výhradně z českých certifikovaných lesů, které jsou trvale udržitelně obhospodařované. Americký ořech na ořechové konferenční stolky pochází ze Severní Ameriky.

 

Odolná povrchová úprava ochrání konferenční stolek na mnoho let.

Všechny konferenční stolky z masivu upravujeme buď přírodním olejem, nebo vysoce odolným matným PUR-akrylátovým lakem. O vlastnostech a možnostech údržby těchto povrchových úprav si můžete přečíst v sekci O nákupu. Kromě povrchové úpravy je samozřejmostí možnost volby odstínu moření u stolků z buku a stolků z dubu. Pro tyto dvě dřeviny je možný je i výběr z barev ze vzorníku RAL.

 

Konferenční stolky s pevnou konstrukcí.

Konferenční stolky z naší dílny mají čepovanou a lepenou konstrukci. Nenajdete v ní žádné šrouby. Proto konferenční stolky vždy dodáváme v celku. Takto konstruovaný konferenční stolek je pevný a vydrží vám dlouhá léta.

 

Kombinace materiálů pro moderní obývací pokoj.

Design konferenčních stolků vychází z minimalistického designu našich jídelních stolů. To znamená, že i v nabídce konferenčních stolků naleznete stolky, které kombinují jiné materiály, než je masivní dřevo. Kromě celodřevěných stolků, které se nejlépe hodí k nábytku z masivního dřeva, vám tak můžeme vyrobit i konferenční stolky s deskou z tvrzeného skla anebo s deskou z nanomateriálu. Ke stolu Aspecta s kovovým podnožím máme zas konferenční stolek Aspecta ve stejném designu, jehož barvu podnoží si můžete vybrat jakoukoliv.

Do vašeho obývacího pokoje jsme vám kromě konferenčního stolku schopni dodat některý z moderních kousků nábytku z masivu jakou je kupříkladu prostorná komoda, závěsná TV skříňka, luxusní lenoška, špičkově vybavený pracovní stůl, police anebo praktický přístavní stolek. Tento nábytek vám vyrobíme ve stejné dřevině, odstínu moření a povrchové úpravě, aby všechno k sobě pěkně ladilo.


Správný rozměr konferenčního stolku k vaší sedací soupravě.

Konferenční stolky vyrábíme v různých rozměrech v šířkách od 60 do 80 cm a v délkách od 60 do 140 cm. Váš konferenční stolek může být vybaven také policí pro odložení novin nebo ovladače od televize (Gatta, Libra, Aspecta).


Doprava a nastěhování konferenčního stolku je samozřejmostí.

Váš nový konferenční stolek vám přivezeme naší vlastní firemní dopravou. Tu poskytujeme zdarma po celé České republice. Konferenční stolek vám vyneseme do libovolného patra, rozbalíme a vysvětlíme, jak o něj pečovat. Můžete se tak spolehnout, že se k vám nový konferenční stolek dostane ve 100% stavu a bez nejmenšího poškození. Naše výrobky balíme do vratných obalů, které opakovaně používáme.

 KONFERENČNÍ STOLEK ELICA

Designový konferenční stolek z přírodního dřeva bez police.

KONFERENČNÍ STOLEK ELICA S POLICÍ

Designový konferenční stolek s dokonale zapracovanou policí v podnoží.

KONFERENČNÍ STOLEK ARCA

Moderní dřevěný konferenční stolek jednoduchých tvarů s obloukovým podnožím.

KONFERENČNÍ STOLEK ARCA S POLICÍ

Moderní dřevěný konferenční stolek s praktickou odkládací policí. Stolek jednoduchých tvarů s obloukovým podnožím.

KONFERENČNÍ STOLEK ASPECTA

Konferenční stolek výjimečného designu s deskou z přírodního dřeva a s kovovým podnožím s perleťovým odleskem. Dostupný ve variantách bez police a s policí.

KONFERENČNÍ STOLEK ASPECTA S POLICÍ

Konferenční stolek výjimečného designu s deskou z přírodního dřeva a s kovovým podnožím s perleťovým odleskem. Dostupný ve variantách bez police a s policí.

KONFERENČNÍ STOLEK GATTA

Konferenční stolek v lehkém designu. Deska i podnoží z přírodního dřeva.

KONFERENČNÍ STOLEK GATTA S POLICÍ

Konferenční stolek v lehkém designu ve variantě s policí. Deska i podnoží z přírodního dřeva.

KONFERENČNÍ STOLEK EDITA CRISTALLO

Konferenční stolek v minimalistickém designu. Ve variantách s policí nebo bez police a se skleněnou nebo dýhovanou deskou.

KONFERENČNÍ STOLEK EDITA CRISTALLO S POLICÍ

Konferenční stolek v minimalistickém designu. Ve variantách s policí nebo bez police a se skleněnou nebo dýhovanou deskou.

KONFERENČNÍ STOLEK LIBRA

Celomasivní konferenční stolek, na kterém tak nejlépe vynikne struktura dřeva. Varianta bez police.

KONFERENČNÍ STOLEK LIBRA S POLICÍ

Celomasivní konferenční stolek, na kterém tak nejlépe vynikne struktura dřeva. Varianta s policí.

KONFERENČNÍ STOLEK EDITA

Jednoduchý a minimalistický konferenční stolek. Dýhovaná deska a masivní podnoží.

KONFERENČNÍ STOLEK EDITA S POLICÍ

Jednoduchý a minimalistický konferenční stolek s policí. Dýhovaná deska a masivní podnoží.

KONFERENČNÍ STOLEK EDITA NANO

Celomasivní konferenční stolek s deskou z odolného materiálu vyrobeného nanotechnologií s matným povrchem. Varianta bez police anebo s dřevěnou policí.

KONFERENČNÍ STOLEK EDITA NANO S POLICÍ

Celomasivní konferenční stolek s deskou z odolného materiálu vyrobeného nanotechnologií s matným povrchem. Varianta bez police anebo s dřevěnou policí.