KONFERENČNÍ STOLKY

KONFERENČNÍ STOLEK GATTA S POLICÍ

CELOMASIVNÍ

Který konferenční stolek svou krásou oživí obývací pokoj a bude zároveň praktický? Správná odpověď je konferenční stolek Gatta s policí.

Jeho podnoží je celomasivní a celé zaoblené. Deska i polička z přírodního dřeva jsou na všech čtyřech hranách zakulacené. Celkově tak konferenční stolek s policí působí elegantně.

Gatta je stolek stvořen nejen pro to, aby byl okrasou vašeho obývacího pokoje, ale i pro to, aby vám dobře sloužil u vaší sedací soupravy. Do jeho praktické poličky můžete kdykoliv uložit ovladač od televize nebo společenskou hru, kterou tam příště, když přijde čas na hru s dětmi nebo vnoučaty, najdete. Bez konferenčního stolku Gatta s policí se v moderním obývacím pokoji neobejdete.

Pokud si zvolíte přírodní olejovaný konferenční stolek, nejlépe vynikne kresba a barva jeho dřeva. Navíc jej lze kdykoliv snadno u vás doma znovu naolejovat a bude jako nový.

Váš nový konferenční stolek Gatta s policí může být bukový, dubový anebo z ořechu amerického. V našem konfigurátoru můžete vybírat nejen materiál, ale také rozměr, odstín, povrchovou úpravou přírodní olej nebo matný lak.

Konferenční stolek Gatta vyrábíme také ve verzi bez police. Vždy jej dodáme v celku.

Dopravu nábytku poskytujeme zdarma po celé ČR. Na místě konferenční stolek rozbalíme a poradíme vám, jak o něj nejlépe pečovat, aby vám dlouhé roky dobře sloužil.

Ve fotogalerii se můžete podívat na obrázky přírodního konferenčního stolku z dubu v olejovaném provedení. Rozměr stolku je 100 x 60 cm.

Krátké přepravní vzdálenosti jsou pro nás velice důležité, proto používáme buk přímo z lesů v okolí našeho závodu. Barva buku se pohybuje od světle žluté po růžovo hnědou. Vlivem UV záření buk mírně ztmavne.

Buk z okolí našeho závodu často obsahuje i jádro – tmavé záběhy a drobné součky. Ve výrobě vybíráme právě dřevo s krásnými tmavými záběhy. Tím vzniká unikátní kresba a vzhled výrobků z jádrového buku.

Námi zpracovávaný dub je výhradně z lesů v Česku. Využívané jádro má žlutohnědou barvu s nádechem dozlatova. Dub má krásnou kresbu s dřeňovými paprsky a je nejtvrdší dřevinou, se kterou pracujeme. Vlivem UV záření nabývá dubové dřevo medovější barvu.

Ušlechtilé dřevo dovezené ze Severní Ameriky. Americký ořech může být světlehnědé barvy až po černohnědou. Dlouhodobé vystavení slunci barvu zesvětlí. Ořech je tvrdý a rozměrově velice stabilní.

Přírodní olej zachová krásný přirozený vzhled nábytku. Čištění olejovaného povrchu je snadné pomocí spreje OL 1. Olejovaný povrch je jednoduše opravitelný v domácích podmínkách a dobře udržovatelný originálním olejem.

Lakováním se dřevěný povrch uzavře a je tak odolný při položení teplého nápoje i mokré skleničky. Nic se nestane ani při rozlití vody, džusu nebo alkoholu. Používáme matné laky zachovávající přirozený vzhled dřeva.

ROZMĚRY všechny velikosti uvedené v cm

ŠÍŘKA
DÉLKA
255 Kč Více informací
380 Kč Více informací
550 Kč Více informací

KONFERENČNÍ STOLEK GATTA S POLICÍ

 • Materiál:
 • Moření:
 • Povrchová úprava:
 • Šířka: cm
 • Délka: cm

Speciální výbava

  Příslušenství

   včetně DPH

   Cena zahrnuje dopravu po celé ČR a většinu SR

   Odeslat na můj mail