ŽIDLE

ŽIDLE GATTA CELOČALOUNĚNÁ S ÚCHYTEM

CELOMASIVNÍ

Celočalouněná židle Gatta je židle, ze které na první pohled cítíte energii a skvělou formu. Gatta na sebe poutá pozornost díky čalounění pokrývajícímu celou sedací a opěrnou část vyrobenou z pružné 3D skořepiny. Ta umožňuje dynamické sezení na židli.

Dokonalost čalounění je dosažena díky špičkové řemeslné práci našich čalouníků. Čalouněná židle je i díky němu velice pohodlná.

Eleganci židle podtrhuje důmyslně tvarované dřevěné madlo na opěradle, které můžou vaše židle mít. Madlo upoutá vaši návštěvu a navíc usnadní manipulaci s židlí při jejím odsouvání od stolu.

Designová židle Gatta má šikmé subtilní masivní nohy, které jsou přesto pevné. Spojením židlí a stolu Gatta ze stejné kolekce vznikne moderní jídelní set.

Čalouněné židle Gatta s úchytem vám dodáme vždy v celku. Preferujete židle v kůži anebo v látce? Výběr potahu, dřeviny, moření a povrchové úpravy snadno zvládnete v našem konfigurátoru. Židle tak budou ladit s vaším interiérem. Vyrábíme je z buku, dubu a ořechu amerického, povrchově je upravujeme přírodním olejem anebo matným lakem.

Židle Gatta je také dostupná v celodřevěném provedení s madlem anebo bez madla. Do čela stolu lze použít celočalouněné polokřeslo Gatta s područkami.

Doprava židlí až k vám domů včetně rozbalení je zajišťována zdarma po celé České republice naší firemní dopravou.

Podívejte se v galerii na dubové židle s elegantním úchytem na opěradle v přírodním odstínu, olejované. Na židlích je použita kvalitní přírodní kůže Prince v zelené barvě č. 183 a šedé barvě č. 186.

Tento výrobek dostal cenu od poroty Veletrh FOR FURNITURE

89 cm 48 cm 41 cm 43 cm 5,5 kg

Krátké přepravní vzdálenosti jsou pro nás velice důležité, proto používáme buk přímo z lesů v okolí našeho závodu. Barva buku se pohybuje od světle žluté po růžovo hnědou. Vlivem UV záření buk mírně ztmavne.

Buk z okolí našeho závodu často obsahuje i jádro – tmavé záběhy a drobné součky. Ve výrobě vybíráme právě dřevo s krásnými tmavými záběhy. Tím vzniká unikátní kresba a vzhled výrobků z jádrového buku.

Námi zpracovávaný dub je výhradně z lesů v Česku. Využívané jádro má žlutohnědou barvu s nádechem dozlatova. Dub má krásnou kresbu s dřeňovými paprsky a je nejtvrdší dřevinou, se kterou pracujeme. Vlivem UV záření nabývá dubové dřevo medovější barvu.

Ušlechtilé dřevo dovezené ze Severní Ameriky. Americký ořech může být světlehnědé barvy až po černohnědou. Dlouhodobé vystavení slunci barvu zesvětlí. Ořech je tvrdý a rozměrově velice stabilní.

Přírodní olej zachová krásný přirozený vzhled nábytku. Čištění olejovaného povrchu je snadné pomocí spreje OL 1. Olejovaný povrch je jednoduše opravitelný v domácích podmínkách a dobře udržovatelný originálním olejem.

Lakováním se dřevěný povrch uzavře a je tak odolný při položení teplého nápoje i mokré skleničky. Nic se nestane ani při rozlití vody, džusu nebo alkoholu. Používáme matné laky zachovávající přirozený vzhled dřeva.

Měkká jednobarevná látka s jemnou strukturou a pružností podobnou látce Mystic. Dublin má test nehořlavosti a vodoodpudivou nešpinivou úpravu – nečistoty odsajte papírovým ubrouskem, pak setřete vlhkým hadříkem. Odolnost 100 000 otáček. Složení 100 % PES.

Pevná a tužší melírovaná látka s výraznou strukturou. Má nehořlavou úpravu a vysokou odolnost vůči oděru 100 000 otáček. Čištění: otřít bavlněným hadříkem a vodou. Standard Oeko-tex. Složení: 100 % PES.

Žinylková látka s nehořlavou a snadnočistitelnou úpravou – stačí pouze voda a bílý hadřík. Jednobarevné a melírované odstíny. Pozor na kontakt látky s drápky nebo ostrými předměty, aby ji nepoškodily. Oděruvzdornost 45 000 otáček. Složení: 100 % PES.

Jedno- a dvoubarevné odstíny (kombinace dvou podobných barev). Hebká a měkká látka s nepatrnou strukturou. Každá příze má trvalou ochranou před skvrnami. Čištění: voda a hadřík. Standard Oeko-tex. Odolnost 80 000 otáček. Složení: 85 % PES, 15 % viskóza.

Pevná silnější látka. Má jemnou strukturu. Je hladká a na dotek a příjemná. Test nehořlavosti a nešpinivá úprava pro snadné čištění vodou a bílým hadříkem. Oděruvzdornost ˃ 100 000 otáček. Ideální volba do náročných prostor. Složení 100 % PES.

Lino má hrubší texturu, ale není drsná. Na dotek připomíná kvalitní látkové prostírání na stůl. Díky nešpinivé vodoodpudivé úpravě se do ní tekutiny nevsakují. Oděruvzdornost 80 000 otáček. Složení: vrchní látka 100 % PES a podklad 95 % PES, 5 % bavlna.

Přírodní jednobarevná hladká kůže v tloušťce 0,9–1,1 mm. Kůže je stejně jemná jako kožené rukavice, které rádi pohladíte, i když je na rukou nemáte. Je snadno čistitelná a odolná. Typ kůže: hovězina. Barvivo: anilinové. Povrchová úprava: semi-anilin.

Přírodní jednobarevná kůže s tloušťkou 0,9–1,1 mm. Prince má jemnou strukturou, která je příjemná na dotek jako pravá kožená kabelka, a přitom je odolná a snadno čistitelná. Typ kůže: hovězina. Barvivo: anilinové. Povrchová úprava: pigmentováno.

V látce se kříží tenké provázky. I když je strukturou podobná běhounu, není tak tvrdá. Její krátký vlas s lehkým odleskem ji na dotek zjemňuje. AquacleanTechnology umožňuje čištění vodou a bílým hadříkem. Oděruvzdornost 40 000 otáček. Složení: 100 % PES.

Odstíny jsou vícebarevné: příze bílé barvy se kříží s přízemi kontrastních barev. Látka má hrubší strukturu, ale díky krátkému měkkému vlasu je příjemná. Aquaclean: čištění vodou a hadříkem. Oděruvzdornost 50 000 otáček. Složení: 83 % PES, 17 % bavlna.

U Amane se kříží hladké příze s delšími přízemi kontrastních barev. Díky hustějšímu měkkému vlasu budete chtít vaši židli pořád hladit jako domácího mazlíčka. Čistit vodou a hadříkem. Odolnost proti oděru 50 000 otáček. Složení: 81 % PES, 19 % polyakryl.

Základem látky je prošití jemnou nití v celé ploše. Na ni jsou všité vystupující puntíky v jiných odstínech. Měkká a hravá látka s úpravou Aquaclean zaručující čištění pouze vodou a bílým hadříkem. Odolnost proti oděru 15 000 otáček. Složení: 100 % PES.

Strukturou podobná látce Catania (kříží se tenké provázky), ale s menším vzorem. Různobarevné a jemně lesklé příze poutají na první pohled. Aquaclean: čištění jen vodou a hadříkem. Oděruvzdornost 70 000 otáček. Složení: 60 % PES, 38 % PAC, 2 % PA.

Dvoubarevná látka z žinylkových přízí. Větší vzor podobný látce Catania. Vireal je pevná, trochu silnější a příjemná látka. Čištění vodou anebo mýdlovou vodou je její předností. Odolnost vůči oděru je 85 000 otáček. Standard Oeko-tex. Složení:100 % PES.

Jemná látka s krátkým vlasem. Velmi drobná struktura vznikající křížením nití kontrastních barev – hlavní odstín s bílou nebo hnědou. AquacleanTechnology: čištění jen vodou a bílým hadříkem. Oděruvzdornost: 35 000 otáček. Složení: PES 81 %, viskóza 19 %.

255 Kč Více informací
380 Kč Více informací
550 Kč Více informací
60 Kč Více informací
60 Kč Více informací
60 Kč Více informací
651 Kč Více informací

ŽIDLE GATTA CELOČALOUNĚNÁ S ÚCHYTEM

 • Materiál:
 • Moření:
 • Látka:
 • Barva látky:
 • Povrchová úprava:

Speciální výbava

  Příslušenství

   včetně DPH

   Cena zahrnuje dopravu po celé ČR a většinu SR

   Odeslat na můj mail