ŽIDLE

ŽIDLE EDITA CELODŘEVĚNÁ

Moderní design a tradiční řemeslné zpracování. To je Edita.

Dřevěná židle jednoduchých tvarů, jejíž čistá linka zadní nohy plynule přechází do opěradlové části vyrobené z letecké překližky. Tato speciální překližka nám umožňuje opěradlo vytvarovat tak, aby byla židle ergonomická a přinesla výbornou oporu nižším i vyšším postavám. Dřevěný sedák dá ještě více vyniknout kráse přírodního dřeva.

Již více jak 85 let vyrábíme designové dřevěné židle s čepovanou a lepenou konstrukcí bez použití šroubů. Tyto zkušenosti nám dovolují nabídnout nejlehčí dřevěnou židli tohoto druhu na trhu. Židle Edita s dřevěným sedákem váží díky unikátnímu řešení opěradla necelých 5 kg. Stejně jako všechny naše židle, i židli Edita dodáváme v celku. Všechny unikátní vlastnosti, kterými se celodřevěná židle Edita pyšní, z ní dělají vhodný model pro využití v zátěžových prostorách.

Celodřevěnou Editu si můžete vybrat ve třech tvrdých kvalitních dřevinách, a to buk, dub a americký ořech. Odstín moření si můžete vybrat v našem konfigurátoru dle vašich představ. Povrchově vám tyto komfortní jídelní židle upravíme buď přírodním olejem, anebo PUR-akrylátovým matným lakem. Židli Edita vyrábíme také s čalouněným sedákem.

Vaše nové židle Edita vám přivezeme zdarma kamkoliv v Čechách, a to vždycky vlastní firemní dopravou a s kvalitním servisem.

Prohlédněte si ve fotogalerii židli Edita v dubu mořeném do odstínu středomořský, lakovanou. Na druhé fotografii je přírodní dubová židle olejovaná přírodním olejem.

85 cm 47 cm 41 cm 41,5 cm 4,7 kg

Krátké přepravní vzdálenosti jsou pro nás velice důležité, proto používáme buk přímo z lesů v okolí našeho závodu. Barva buku se pohybuje od světle žluté po růžovo hnědou. Vlivem UV záření buk mírně ztmavne.

Buk z okolí našeho závodu často obsahuje i jádro – tmavé záběhy a drobné součky. Ve výrobě vybíráme právě dřevo s krásnými tmavými záběhy. Tím vzniká unikátní kresba a vzhled výrobků z jádrového buku.

Námi zpracovávaný dub je výhradně z lesů v Česku. Využívané jádro má žlutohnědou barvu s nádechem dozlatova. Dub má krásnou kresbu s dřeňovými paprsky a je nejtvrdší dřevinou, se kterou pracujeme. Vlivem UV záření nabývá dubové dřevo medovější barvu.

Ušlechtilé dřevo dovezené ze Severní Ameriky. Americký ořech může být světlehnědé barvy až po černohnědou. Dlouhodobé vystavení slunci barvu zesvětlí. Ořech je tvrdý a rozměrově velice stabilní.

Přírodní olej zachová krásný přirozený vzhled nábytku. Čištění olejovaného povrchu je snadné pomocí spreje OL 1. Olejovaný povrch je jednoduše opravitelný v domácích podmínkách a dobře udržovatelný originálním olejem.

Lakováním se dřevěný povrch uzavře a je tak odolný při položení teplého nápoje i mokré skleničky. Nic se nestane ani při rozlití vody, džusu nebo alkoholu. Používáme matné laky zachovávající přirozený vzhled dřeva.

255 Kč Více informací
380 Kč Více informací
550 Kč Více informací
60 Kč Více informací
240 Kč Více informací
60 Kč Více informací
60 Kč Více informací
651 Kč Více informací

ŽIDLE EDITA CELODŘEVĚNÁ

 • Materiál:
 • Moření:
 • Povrchová úprava:

Speciální výbava

  Příslušenství

   včetně DPH

   Cena zahrnuje dopravu po celé ČR a většinu SR

   Odeslat na můj mail