STOLY

STŮL DURATA

Stůl speciálně vytvořený tak, aby odolal i extrémní zátěži. Celomasivní podnoží s dýhovanou deskou. V rozkládací variantě je deska stolu dělena napůl, přídavná deska je vkládána doprostřed. Dodáváme jako rozkládací i nerozkládací. Mnoho typů rozměrů a moření.

Krátké přepravní vzdálenosti jsou pro nás velice důležité, proto používáme buk přímo z lesů v okolí našeho závodu. Barva buku se pohybuje od světle žluté po růžovo hnědou. Vlivem UV záření buk mírně ztmavne.

Buk z okolí našeho závodu často obsahuje i jádro – tmavé záběhy a drobné součky. Ve výrobě vybíráme právě dřevo s krásnými tmavými záběhy. Tím vzniká unikátní kresba a vzhled výrobků z jádrového buku.

Přírodní olej zachová krásný přirozený vzhled nábytku. Čištění olejovaného povrchu je snadné pomocí spreje OL 1. Olejovaný povrch je jednoduše opravitelný v domácích podmínkách a dobře udržovatelný originálním olejem.

Lakováním se dřevěný povrch uzavře a je tak odolný při položení teplého nápoje i mokré skleničky. Nic se nestane ani při rozlití vody, džusu nebo alkoholu. Používáme matné laky zachovávající přirozený vzhled dřeva.

ROZMĚRY všechny velikosti uvedené v cm

ŠÍŘKA
DÉLKA
239 Kč Více informací
333 Kč Více informací
471 Kč Více informací

STŮL DURATA

 • Materiál:
 • Moření:
 • Povrchová úprava:
 • Šířka: cm
 • Délka: cm
 • Rozkládací mechanismus:

Speciální výbava

  Příslušenství

   včetně DPH

   Cena zahrnuje dopravu po celé ČR a většinu SR

   Odeslat na můj mail


   K VÝROBKU DOPORUČUJEME

   STŮL GATTA
   STŮL GATTA
   STŮL VENGE
   STŮL VENGE