STOLY

STŮL ARCA

CELOMASIVNÍ

Naše nová Arca je jedinečný stůl.

Její elegantní podnoží je precizně tvarované. Každá její plocha a každá její linie je založena na principu smyslné čistoty.

Když stůl z masivu rozložíte, navazující kresba na desce stolu čistotu tvarů ještě víc podtrhne. Na přání vám stůl Arca vybavíme synchronizovaným rozkládacím mechanismem s délkou 50 cm nebo 100 cm. Rozkládání je tak snadné, že jej ve čtyřech krocích zvládnete jednou rukou. Zatímco nohy zůstávají na svém místě, deska stolu se plynule rozloží na obě strany.

Už nemusíte mít obavy z velké návštěvy. Díky synchronizovanému mechanismu, dostupnému od délky stolu 160 cm, kdykoliv získáte až další čtyři místa k sezení pro vaši návštěvu. Štíhlá linie rozkládacího mechanismu zachovává stejně velký prostor pro nohy, jaký vám poskytuje Arca bez mechanismu.

Váš nový stůl z masivního dřeva můžete mít z buku, dubu nebo amerického ořechu. Výběr povrchové úpravy mezi přírodním olejem a matným lakem s možností moření je i u tohoto stolu z masivu samozřejmostí.

Krátké přepravní vzdálenosti jsou pro nás velice důležité, proto používáme buk přímo z lesů v okolí našeho závodu. Barva buku se pohybuje od světle žluté po růžovo hnědou. Vlivem UV záření buk mírně ztmavne.

Buk z okolí našeho závodu často obsahuje i jádro – tmavé záběhy a drobné součky. Ve výrobě vybíráme právě dřevo s krásnými tmavými záběhy. Tím vzniká unikátní kresba a vzhled výrobků z jádrového buku.

Námi zpracovávaný dub je výhradně z lesů v Česku. Využívané jádro má žlutohnědou barvu s nádechem dozlatova. Dub má krásnou kresbu s dřeňovými paprsky a je nejtvrdší dřevinou, se kterou pracujeme. Vlivem UV záření nabývá dubové dřevo medovější barvu.

Ušlechtilé dřevo dovezené ze Severní Ameriky. Americký ořech může být světlehnědé barvy až po černohnědou. Dlouhodobé vystavení slunci barvu zesvětlí. Ořech je tvrdý a rozměrově velice stabilní.

Přírodní olej zachová krásný přirozený vzhled nábytku. Čištění olejovaného povrchu je snadné pomocí spreje OL 1. Olejovaný povrch je jednoduše opravitelný v domácích podmínkách a dobře udržovatelný originálním olejem.

Lakováním se dřevěný povrch uzavře a je tak odolný při položení teplého nápoje i mokré skleničky. Nic se nestane ani při rozlití vody, džusu nebo alkoholu. Používáme matné laky zachovávající přirozený vzhled dřeva.

ROZMĚRY všechny velikosti uvedené v cm

ŠÍŘKA
DÉLKA
255 Kč Více informací
240 Kč Více informací
380 Kč Více informací
651 Kč Více informací
0 Kč Více informací
0 Kč Více informací
550 Kč Více informací
0 Kč Více informací

STŮL ARCA

 • Materiál:
 • Moření:
 • Povrchová úprava:
 • Šířka: cm
 • Délka: cm
 • Rozkládací mechanismus:

Speciální výbava

  Příslušenství

   včetně DPH

   Cena zahrnuje dopravu po celé ČR a většinu SR

   Odeslat na můj mail