PRODUKTOVÉ ŘADY

Nejvyšší řada našeho nábytku označená logem Kaplan Design představuje spojení sofistikovaných, a přesto minimalistických prvků, za použití jedinečných přírodních materiálů. Výrobky nesoucí toto označení reprezentují vrchol současného světového designu.

Abychom co nejlépe vyhověli Vašim požadavkům a představám, nabízíme nábytek této řady buď v celomasivním nebo v dýhovaném provedení.

Zvláštní péči věnujeme výběru materiálu, který je základem naší práce. Kromě běžně používaných dřevin, jako je buk, dub nebo ořech, pracujeme i s třešní, jilmem, jasanem a mnoha exotickými dřevinami.

Nábytek této řady spojuje praktičnost, variabilitu a široké možnosti použití. Nabízíme pestrou paletu materiálů, povrchových úprav i potahů dle individuálních přání zákazníka.

Všechny židle jsou vyrobeny tradiční technologií, mají speciálně vyvinutou konstrukci, která vychází z našich mnohaletých zkušeností s jejich výrobou. Díky tomu, že naše židle procházejí denně extrémním zatížením v restauracích, můžeme i Vám jejich pevnost a kvalitu garantovat.

Kaplan Modus je kvalitní nábytek za příznivé ceny, který bude Vaším spolehlivým partnerem v domácnosti po řadu let.

Nábytek určený především pro restaurace, hotely, vinárny a další podobné provozy, kde je vystaven extrémnímu zatížení. Spolehlivost a vysoká užitná hodnota jsou základními charakteristickými rysy této řady.

Na přání vybavíme restaurace, hotely a bary včetně zpracování výkresové dokumentace nebo architektonického návrhu. Jsme připraveni spolupracovat s Vašimi dodavateli nebo doporučíme námi ověřené. Architektům poskytneme komplexní servis při realizaci jejich projektů.

Na židle s logem Kaplan Profi poskytujeme záruku 10 let na konstrukční pevnost.